NABA Interior Design master bursu

NABA’nın Şubat 2020 başlangıçlı Interior Design yüksek lisans programı için burs yarışması açıldı. Toplam 5 kişiye %60, %50, %40 ve 2 tane de %25’lik mansiyon ödülü verilecek. Yarışmaya özel bir proje hazırlamak gerekmiyor. Sadece portfolio ile başvuruluyor.

Öğrencimiz Pınar Tanır’ın okul projesi Woodscape
Naba Interior Design master öğrencileri, dünyaca ünlü ahşap mobilya şirketi RIva 1920’nin 100. yılına özel bir sergi alanı tasarladı.

Tarihler şöyle:

NABA YUKSEK LİSANS BURS TAKVİMİ
Yarışmaya son başvuru18 Ekim 2019
Sonuçların açıklanması7 Kasım 2019
Kazananların kaydı14 Kasım 2019
Masterın başlangıcı19 Şubat 2020

Okulun burssuz ücreti yıllık 16 500 Euro. Burs oranları ve ücretler ise aşağıdaki gibi:

NABA 2 YILLIK YUKSEK LİSANS ÜCRETLERİ
KAZANILAN BURS ORANIBURSLU OKUL UCRETI
% 606600 Euro
% 508250 Euro
% 409900 Euro
% 2512 375 Euro

Neden NABA’ya başvurmalıyım? Diğerlerinden ayrılan özellikleri neler?

  • NABA’nın burs yarışması uzun yıllardan beri proje bazlı. Bu sene ilk defa sadece portfolio ile başvuru ile yapıldığından (kazanması kolay mı bilmem) ama başvurması çok kolay olacak. Bu da bir avantaj olarak sayılabilir.
  • İtalya’daki yüksek lisanslar genellikle 1 yıllık. NABA’daki program 2 yıllık olduğundan tam YÖK onaylı, 120 ECTS ve ardından akademik kariyer, doktora yapma imkanı tanıyor.
  • Akademik bir master olduğundan okul bittikten sonraki sene 1 yıl daha oturma izni alma hakkı tanıyor. Buna iş arama vizesi deniyor.
  • NABA’nın yüksek lisans programı Milano kampüsünde verildiğinden master süresince Milano’daki tasarım haftaları ve bunun gibi bir sürü etkinlikte yer alma, bunlardan ilham alma ve ileride iş imkanı yaratma anlamında fırsatlarınız olacak.

Yarışma başvuru şartları, burs başvuru formu ve master başvuru formunu edinmek için vera@veraedu.com ve bilgi@veraedu.com adreslerine CV’nizi mail atabilirsiniz. Vera Eğitim, NABA resmi Türkiye temsilcisidir. Bütün hizmetlerimiz ücretsizdir.

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Bölümler, Interior Design, NABA, İtalya'da Eğitim, İtalya'daki Okullar kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın