NABA Fashion Design master projesi: Open Sesame – Erenhan Işık

İtalya’da okuyan öğrencilerimizle iletişimde olmak, deneyimlerini, yaptıkları projeleri, staj tecrübelerini dinleyip üzerine sohbet etmek bizi hep mutlu ediyor. Bayram öncesi Naba’da Fashion and Textile Design masterında 1. sınıfta okuyan öğrencimiz Erenhan ile konuştuk. Onun mutlu bir şekilde eğitimine devam ettiği haberini almak bizi çok sevindirdi. Naba’da yaptığı projeden kısaca bahsetti. Kendisinin de izni ile sizinle de projesini paylaşmak istedik.

Projesinin adı: Open Sesame

Konusu yalnızlık, anksiyete, üzüntü ve tüm bunların getirdiği karışık duyguların ironik, çizgi roman ve pop art elementler ile dışavurumu hakkında bir moda koleksiyonu. Erenhan projesinde çok düşünüp beynimizin patlayacak gibi olması, yalnız hissedip kalp kırıklığı yaşanması, kendi duyguların içinde boğulmak üzere olup dengesiz bir şekilde hissetmek gibi konuları pastel tonlarla moda ile betimlemek üzerine çalışmış. Hatta bu proje ile 30 üzerinden 30 tam puan almış. 🙂 Erenhan’ı tebrik ediyoruz. 🙂

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Öğrenci geribildirimleri, Bölümler, Fashion Design, NABA, İtalya'da Eğitim, İtalya'da Master, İtalya'daki Okullar kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın