NABA master bursu -Şubat 2020 başlangıçlı masterlar için

NABA Milano’daki 19 Şubat başlangıçlı 2 yıllık master programları için burs başvuruları açıldı. Bu seneki burs başvuruları geçtiğimiz yıla göre daha erken belli oldu. Bursa başvuru için önümüzde 2 aylık bir zaman var. Bu seneki bursların bir avantajı da ek bir proje hazırlamadan portfolyo ile başvuru yapabilmek. Bursa başvuru için en önemli kriter mezun olmuş olmak ya da en geç Ocak’ta mezun olmak.

Burs hangi master programları için geçerli?

-Interior Design

-Product Design

-Fashion and Textile Design

-Communication Design

-Visual Arts and Curatorial Studies

*Tüm master programlarının eğitim süresi 2 yıl ve eğitim dili İngilizce.

Burs başvurusu için hangi belgeler hazırlanacak?

*Burs başvuru formu ve Naba master başvuru formu

*CV

*Portfolyo

*Motivasyon mektubu

*Pasaport kopyası

*İngilizce dil belgesi

*Transkript ve diploma (Diploması henüz çıkmayan öğrenciler öğrenci belgesi teslim edebiliyor.)

Burs miktarları ne kadar?

1’er kişiye %60, %50, %40 ve 2 kişiye %25 burs imkanı var. Burslar yıllık eğitim ücreti üzerinden veriliyor.

%60 burs ile yıllık eğitim ücreti 6.684€, %50 burs ile yıllık eğitim ücreti 8.320€, %40 burs ile yıllık eğitim ücreti 9.956€ ve %25 burs ile yıllık eğitim ücreti 12.410€ oluyor.

Burs başvuru için son tarih ne zaman?

Burs başvurusu için son başvuru tarihi 18 Ekim 2020. Bu tarihe kadar hazırlanması gereken tüm belgelerin bize iletilmiş olması gerekiyor. (vera@veraedu.com, bilgi@veraedu.com) Sonuçlar 7 Kasım 2020 tarihinde açıklanacak. Burs kazanan öğrencilerin ise kayıt işlemini 14 Kasım 2020 tarihine kadar tamamlamaları gerekiyor. (Kayıt formunu doldurup kayıt ücreti dekontu ile Naba’ya iletme işlemi)

Burs başvuru orjinal metnini ve gerekli başvuru formlarını aşağıdaki iletişim formunu doldurup bizden isteyin. Vera Eğitim – Naba Türkiye resmi temsilcisi, ücretsiz danışmanlık

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Bölümler, Communication Design, Fashion Design, Interior Design, NABA, Product Design, Visual Arts and Curatorial Studies, İtalya'da Eğitim, İtalya'daki Okullar kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın