Marangoni Londra için yurt

Yurt dışına gönderdiğimiz öğrencilerimize danışmanlık verirken iki ana başlık altında hizmet veriyoruz. Birincisi okul tarafı yani kabul alabilmek için evrakları en iyi şekilde hazırlama ve kabul alanlar için kayıt işlemleri, ikincisi de oldukça meşakatli ve bir o kadar aynı özeni gerektiren konsolosluk prosedürleri. Bunların dışında bir 3. madde daha var ki zaman zaman hepsinden zorlayıcı olabiliyor.

Aslında gönderdiğimiz okulların tamamı özel okul. Yani okullar mutlaka konaklama organize ediyor. Fakat bazen öğrenciler okulun konaklama seçeneklerini beğenmezse, özel talepleri doğrultusunda yurt/ev bulmak gerekiyor. Bu konuda da elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Bütün tanıdıkları devreye sokuyoruz, okulun sekreterliğiyle kişisel ilişkilerimizi kullanıyoruz.

Marangoni Londra’ya gidecek öğrenciler için güzel bir yurt önerimiz olacak. Chapter Aldgate. Marangoni’ye sadece 7 dakika yürüme mesafesinde. Çok çeşitli oda seçenekleri bulunuyor. Eylül itibariyle uzun dönem kiralamalar yapan bir yurt. Odaları 43,51 veya 1 dönemlik olarak kiralayabiliyorsunuz.

Ekran Resmi 2019-08-01 14.18.54.png

https://www.chapter-living.com/properties/aldgate

Yurdun websitesi. Marangoni Londra ile de teyit ettik, güvenilir ve gönül rahatlığıyla tavsiye edebileceğimiz bir yurt. İsterseniz kendi sitelerinden direk iletişime geçebilirsiniz. Veya Marangoni Londra kampüsüne henüz başvuru yapmadıysanız, firmamız üzerinden ücretsiz danışmanlık alarak işlemlerinizi yürütebilirsiniz.

Sorularınız için aşağıdaki formu doldurun. Vera Eğitim Istituto Marangoni remsi Türkiye temsilcilik ofisidir. vera@veraedu.com

 

 

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Marangoni, İtalya'da Eğitim kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın