2-20 Eylül Marangoni, iç mimarlık kursu

Eğer bu yazı boş geçirdiğinizi düşünüyorsanız, ya da uzun süredir planlayıp da yapamadığınız bir “İtalya yaz kursu” varsa, özellikle üniversite 3. sınıf öğrencileri, Marangoni’deki 2- 20 Eylül tarihleri arasındaki kursu değerlendirebilir.

İtalya’da yaz kursları genellikle Haziran Temmuz aylarında olur. Ağustos İtalyanların tatil zamanıdır ve okullar bu tarihlerde kapalı olur. Eylül dönemi kurs bulmak zordur. Marangoni bu ihtiyaca cevap veriyor. Üniversiteniz Ekim’de veya Eylül’ün son haftasında başlıyorsa bu ara dönemi CV’nize katkı sağlayacak bir deneyimle birleştirebilirsiniz. Normalde yaz kurslarıyla ilgili böyle spesifik yazılara yer vermiyoruz bloğumuzda. Fakat bu dönem (özellikle sorulan ve yanıtsız kaldığımız) açılan bir kurs farkettiğimizde sizinle paylaşmak istedik. Başka alternatif bu dönemde hiç bir okulda yok.

Marangoni Milano veya Londra

Kurs tarihleri: 2-20 Eylül

Kurs ücreti: 4100 Euro

Konaklama ile beraber: 5900 Euro (single room) veya 5500 Euro (double room)

Eğitim: Interior Design

Marangoni resmi Türkiye temsilcisi olduğumuzdan bize bir ödeme yapılmıyor, sadece form ve dekontları İtalya’ya emaille gönderiyoruz.

Sorularınız için email atabilir vera@veraedu.com veya aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

 

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Interior Design, Marangoni, İtalya'da Eğitim, İtalyan Kültürü kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın