Son dakika burs haberi

Domus Academy’den hiç beklenmedik bir burs haberi geldi az önce. Hiç vakit kaybetmeden sizlerle paylaşıyorum!

Ekran Resmi 2019-07-30 14.47.45.png

 

Görselde kullanılan koltuklar Fabio Novembre’nin meşhur tasarımları. Portfolioları değerlendirecek olan kişi Fabio Novembre olacakmış. Kendinizi ona tanıtmak, beğendirmek ve aynı zamanda indirim ile Domus Academy’de master yapmak için büyük bir fırsat.

Her ne kadar bu son dakika burs haberi bizi heyecanlandırsa da oranın %20 olması, çok fazla katılımcıya hitap etmeyeceğinin göstergesi. Keşke daha yükse oranda burs olsaydı da daha çok kişi faydalanabilseydi. Fakat güzel yanı ve gerçekten şaşırtıcı olan tam 50 kişiye bu bursun verilecek olması! İlk defa böyle bir şey oluyor.  Tamam oran çok yüksek değil ama zaten kafasında İtalya’da master yapma planı olan bir kişi için cezbedecek bir miktar. (Okulun normal ücreti 28 600 Euro. %20 burs 5720 Euro’ya denk geliyor. Yani oradaki yaşam masrafınız.) Bursun 50 öğrenciye verilecek olması ve indirim oranının yüksek olmamasından dolayı daha az katılımcının olması gibi sebeplerden bu bursu kazanmak daha kolay olacak diye umuyorum. Eğer bugüne kadar ne yapsam diye düşünüyorsanız veya hala mastera kayıt olmadıysanız Ekim 2019 başlangıçlı master programları için geçerli olan bu burs yarışmasını kaçırmayın.

Burs hangi bölümler için geçerli?

%20 burs imkanı Ekim başlangıçlı (Daha sonra başlamak mümkün değil. Burs yanıyor) aşağıdaki master programları için geçerli:

Product Design, Interior & Living Design,  Interaction Design,  Business Design, Fashion Management, Fashion Styling & Visual Merchandising, Visual Brand Design,  Service Design, Interaction Design,  Urban Vision & Architectural Design and  Luxury Brand Management.

Okulun normal ücreti ve burslu ücreti nedir?

Okulun normal ücreti 28600 Euro. Burs ile beraber ücret 22880 Euro oluyor. Bize bir ücret ödemeniz gerekmiyor. Vera Eğitim olarak Domus’un resmi Türkiye temsilcisiyiz.

Bursa başvurmak için ne yapmam gerekiyor?

Bursa başvurmak için bir proje hazırlamak gerekmiyor. Mevcut portfolionuz ile başvuruyorsunuz. Portfoliosu olmayanlar, Business Design, Fashion Management, Brand Management bölümlerine başvuracaklar portfolio yerine essay yazarak, kendilerini tanıtıp neden bursa ihtiyaç duyduklarını açıklıyorlar. Hazırlanacak evraklar konusunda öğrencilerimize tam destek oluyoruz. Bütün belgelerinizi emaille vera@veraedu.com adresine gönderiyorsunuz.

Son başvuru tarihi nedir?

Son başvuru tarihi 30 Ağustos. 1 ay var. Hadi yazı boşa geçirmeyin. Sonuçlar 13 Eylül’de açıklanıyor. Okul ise 30 Ekim’de başlıyor.

Domus Academy’yi bilmeyenler için, proje bazlı uygulamaya ve iş hayatına yönelik eğitim veren bir okuldur. Sadece master düzeyinde, denkliği olan, 60 ECTS kredilik ve her öğrencisine staj organize eden (mecburi) bir okuldur.

Detaylı bilgi, yarışma metni ve başvuru desteği için aşağıdaki formu doldurun, şimdiden başarılar dileriz. Vera Eğitim, Domus Academy Türkiye yetkili ofisidir. Bütün hizmetlerimiz ücretsizdir. Danışmanlık hizmetlerimiz öğrenci vizesi alma hizmetini de kapsamaktadır. Vera Eğitim, Bostancı İstanbul, vera@veraedu.com

 

 

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Domus Academy, İtalya'da Eğitim kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın