IED Transportation Design bursu

IED Torino kampüsünde 20 Mart’ta başlayan 2 yıllık Transportation Design master programı için burs başvuruları devam ediyor. Bursa başvuru için bir proje hazırlamak gerekiyor. Bu seneki projeler daha iyi bir dünya için tasarlanıyor. Konu oldukça güncel. 2015 yılında dünya liderleri 2030 yılına kadar daha iyi bir dünya için 17 tane hedef belirledi.

Transportation Design master bursuna başvuru yapacaklardan da projesini aşağıdaki 3 hedeften birine dayandırması istenmiş.

1 – No poverty: end poverty in all its forms everywhere;
2 – Zero hunger: end hunger, achieve food security and improved nutrition and promote sustainable agriculture;
3 – Good health and well-being: ensure healthy lives and promote well-being for all at all ages;

Bursa başvuru yapacaklardan bağımsız sürüş özelliğine sahip, gıda, ilaç gibi malzemelerin dağıtılabileceği bir araç tasarlamaları istenmiş. Bu araçta hangi özellikler olmalı? Bununla ilgili detaylı bilgi için lütfen bizden bursun orjinal metnini isteyin.

Burs başvurusu için son tarih 19 Eylül 2019.

Burs oranı %50. %50 burs ile eğitim ücreti 10.950€ oluyor.

Yukarıdaki proje harici hazırlanacak evraklar: Başvuru formu, CV, transkript, diploma ya da öğrenci belgesi, pasaport kopyası, motivasyon mektubu, portfolyo, İngilizce B2 belgesi yoksa skype görüşmesi yapılıyor.

Burs ile ilgili detaylı bilgi almak ve başvuru formunu edinmek için aşağıdaki formu doldurun bize iletin. Sizi arayıp bilgilendirelim.

Vera Eğitim – IED Türkiye resmi temsilcisi, ücretsiz danışmanlık

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Bölümler, Car Design, IED, İtalya'da Eğitim, İtalya'daki Okullar kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın