IED master burs yarışması -devam eden burslar

IED’de Ocak ayında başlacak master programları için burs yarışması 20 Haziran’da yani dün sona erdi. Bursa başvurusu yapan öğrencilerimize başarılar diliyoruz. Sonuçları heyecanla bekliyoruz. 🙂

Şubat ve Mart’ta başlayacak masterlar için ise burs başvuruları devam ediyor.

Şubat başlangıçlı

Florence
Graphic Design
Fashion Business

Mart başlangıçlı

Turin
Transportation Design

%50 burs imkanı var. %50 burs ile master eğitim ücreti 10.950€ oluyor.

Son başvuru 19 Eylül 2019.

Burs başvuru için bir proje hazırlamak gerekiyor. Her bölüm için proje konusu farklı. Proje, tek bir pdf dosyası şeklinde maksimum 8 Mb olacak. Proje dışında hazırlanacak belgeler: Başvuru formu, CV, pasaport, transkript, diploma, İngilizce dil belgesi, motivasyon mektubu, portfolyo (Design bölümleri için).

Burs başvurusu ile ilgili detaylı bilgi almak ve başvuru yapacağınız bölümün proje konusunu öğrenmek için aşağıdaki formu doldurup bize iletin. Siz arayıp bilgilendirelim.

Vera Eğitim – IED Türkiye resmi temsilcisi, ücretsiz danışmanlık

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Bölümler, Car Design, Fashion business, Graphic Design, IED, İtalya'da Eğitim, İtalya'daki Okullar kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın