İtalya’da yat tasarım masterı

Öğrencimiz Berk Efe’nin projesinden

İtalya’da yat tasarımı üzerine master yapmak isteyenler için güzel bir haberimiz var. Politecnico di Milano Yacht Design masterı başvuruları açıldı. Master programının detaylarından ve başvuru için nelere dikkat etmek gerektiğinden bahsetmek istiyorum.

Politecnico di Milano – Yacht Design

Başlangıç tarihi: Şubat 2020

Eğitim süresi: 1 yıl

Eğitim dili: İngilizce

Eğitim ücreti: 13.000€

Yacht Design programı 60 ECTS değerinde, stajlı bir master. Program 8 tane ana modulden oluşuyor. (Yacht Design, Design and representation, Naval Architecture, Shipbuilding, On-board Systems and Propulsion Equipment, Interior Design, Production process and corporate organisation ve Empowerment) Bir design workshopu ve programın sonunda da yaklaşık 3 aylık bir staj var.

Başvuru yaparken motivasyon mektubunda yat tasarımına ilginizi özenle anlatmanız gerekiyor. Tasarım bölümlerinden ya da mimarlıktan gelen öğrenciler başvurularına portfolyo da ekliyor. Başvuru aşamasında motivasyon mektubu nasıl yazılmalı, portfolyo hangi düzende hazırlanmalı öğrencilerimize yardımcı oluyoruz. Kabul almış motivasyon mektupları ve portfolyolarla ilgili bilgileri paylaşıyoruz.

Orada okuyan öğrencimiz Alp’in yorumları: https://italyada.net/2018/08/06/polidesign-yacht-design-masterine-giden-alp-olgunerin-yorumlari/

Yat tasarım masterı ile ilgili bilgi almak, hazırlanacak evrakları öğrenmek için iletişim formunu doldurup bize iletin, sizi arayalım.

Vera Eğitim – Bostancı, İstanbul – Ücretsiz danışmanlık

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Bölümler, Polidesign, Politecnico di Milano, Yacht Design, İtalya'da Eğitim, İtalya'da Master, İtalya'daki Okullar, İtalyan Devlet Okulları kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın