Naba masterları için %25 burs

Naba’da Eylül ayında başlayan master programları için 2. bir burs açıldı. Bu sefer ek bir proje istenmemiş, portfolyo ile başvuru yapılıyor. Toplamda 40 kişiye %25 burs verilecek.

Bursun geçerli olduğu bölümler:

-Interior Design, 2 yıl

-Product Design, 2 yıl

-Fashion and Textile Design, 2 yıl

-Communication Design, 2 yıl

-Visual Arts and Curatorial Studies, 2 yıl

-Creative Advertising, 1 yıl

-Photography and Visual Design, 1 yıl

-Contemporary Art Markets, 1 yıl

Her bölümden 5 öğrenciye %25 burs verilecek.

%25 burs ile 2 yıllık masterların yıllık eğitim ücreti 12.410€, 1 yıllık masterların eğitim ücreti 13.462,50€ oluyor.

Bursa başvuru için son gün 8 Temmuz.

Burs için hazırlanacak belgeler: Başvuru formu, CV, motivasyon mektubu, transkript, diploma, İngilizce belgesi, pasaport kopyası, portfolyo.

Bursun orjinal metni ve başvuru formu için aşağıdaki iletişim formunu doldurup bize iletin. Sizi bilgilendirelim. Vera Eğitim Naba Türkiye resmi temsilcisi, ücretsiz danışmanlık

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Bölümler, Communication Design, Contemporary arts markets, Creative Advertising, Fashion Design, Interior Design, NABA, Photography and Visual Design, Product Design, Visual Arts and Curatorial Studies, İtalya'da Eğitim, İtalya'daki Okullar kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın