NABA Postgraduate bursundan 2 büyük ödül Vera Eğitim öğrencilerine

NABA’nın yüksek lisans burs yarışmasına kazanan öğrencilerimizden birisi 1.lik, diğeri ise 3.lük ödülü aldı. Bizim için bu haberler çok mutluluk verici, gurur verici oluyor. Yıllar geçtikçe okullardan burs kazanmak zorlaşıyor. Burs oranlarını düşürüyorlar, burs verdikleri kişi sayısını azaltıyorlar. Buna rağmen yıllardır aynı istikrarla öğrencilerimize burs kazandırmaya devam ediyoruz. Geçen hafta IED’in hem de en çok talep gören Milano kampüsü için Ankara’dan öğrencimiz Defne bizi çok gururlandırmıştı, bu sefer de Creative Advertising bölümünden Deniz ve Photography and Visual Arts bölümüne yaptığı projeyle Zeynep burs kazandılar. Bu başarıları kanıksamamak lazım, ardında büyük bir emek var. Beraber yaptığımız uzun fikir alışverişleri var.

Bayram tatili sonrasında daha detaylı bilgi paylaşacağız.

Herkese iyi bayramlar dileklerimizle

 

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Creative Advertising, NABA, Photography and Visual Design, İtalya'da Eğitim, İtalya'daki Okullar kategorisine gönderilmiş ve ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın