IED marka yönetimi master bursu

IED Milano kampüsünde 22 Ocak’ta başlayan Brand Management and Communication master programı için %50 burs imkanını sizinle paylaşmak istiyorum. Burs başvurusu için bir proje hazırlamak gerekiyor. Proje konusu günümüzün de en önemli konularından sürdürülebilirlik kavramından çıkışlı.

Proje konusu: Sürdürülebilir bir gezegen tasarlayın ve markalayın. Günümüzde herkesin karşılaştığı en büyük zorluklardan biri gezegen için sürdürülebilir bir gelecek: Sürdürülebilirlik, insanların ihtiyaçlarını uzun vadede karşılama yeteneği ile ilgili.

Bursa başvuru yapacaklardan istenen bir marka seçmeleri ve bu markayı anlatmaları. (Yiyecek-içecek, turizm, lüks sektör markalarından biri olabilir.) Bu markayı seçerken ki ölçüt markanın orta-uzun vadede sürdürülebilirlik değerleri ile hedef kitlesi arasında somut eylemleri yönlendiriyor olması.

  1. adım: Neden bu markayı seçtin?
  2. adım: Bu marka için “brand and market analysis, values and point of difference, content and communication, actions to move consumer” yapmak.

Proje 5 sayfalık bir pdf dosyası şeklinde hazırlanacak.

Burs başvurusu için son tarih 20 Haziran 2019.

Burs oranı %50. %50 burs ile eğitim ücreti 10.950€ oluyor.

Yukarıdaki proje harici hazırlanacak evraklar: Başvuru formu, CV, transkript, diploma ya da öğrenci belgesi, pasaport kopyası, motivasyon mektubu, İngilizce B2 belgesi yoksa skype görüşmesi yapılıyor.

Burs ile ilgili detaylı bilgi almak ve başvuru formunu edinmek için aşağıdaki formu doldurun bize iletin. Sizi arayıp bilgilendirelim.

Vera Eğitim – IED Türkiye resmi temsilcisi, ücretsiz danışmanlık

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Bölümler, Brand Management, Burs yarışması, IED, İtalya'da Eğitim, İtalya'da Master, İtalya'daki Okullar kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın