IED iç mimarlık ve endüstriyel tasarım bursu

IED’de 22 Ocak’ta başlayan Interior Design ve Design -Innovation, Strategy and Product master programları için açılan bursun proje konusundan bahsetmek istiyorum. İki master için de proje konusu aynı. Her bölüm bu konudan çıkışla bir proje hazırlayacak. Burs için tek bir bölüm seçiliyor.

Konu: 2015 yılında dünya liderleri 2030 yılına kadar daha iyi bir dünya için 17 tane hedef belirlediler. Bu hedeflerden biri de proje konusu ile ilgili. Sürdürülebilir şehirler ve topluluklar: Kapsayıcı, güvenli, sağlam olan sürdürülebilir şehirler ve insan yerleşimleri oluşturmak. Bununla ilgili sorunlar:

  • circular models of developing
  • expansion of renewables energies
  • urban transports, car sharing
  • urban road safety equipment
  • energy and buildings efficiency
  • materials collection, recycling, reuse
  • smart metering
  • building resilient cities

Bursa başvuru yapacaklardan istenen bir tasarımcı olarak yukarıda listelenen sorunlardan birine çözüm getirecek bir proje hazırlamaları. Bunun için izlenecek yol:

-Müdahale etmek istediğiniz alanı belirleyin.

-Bu alandaki sorunları analiz edin.

-Fırsatları bulun.

-Sonra çevresel, sosyal ve ekonomik açıdan sürdürülebilir çözümler üretmeye çalışın.

Burs başvurusu için son tarih 20 Haziran 2019.

Burs oranı %50. %50 burs ile eğitim ücreti 10.950€ oluyor.

Yukarıdaki proje harici hazırlanacak evraklar: Başvuru formu, CV, transkript, diploma ya da öğrenci belgesi, pasaport kopyası, portfolyo, motivasyon mektubu, İngilizce B2 belgesi yoksa skype görüşmesi yapılıyor.

Burs ile ilgili detaylı bilgi almak ve başvuru formunu edinmek için aşağıdaki formu doldurun bize iletin. Sizi arayıp bilgilendirelim.

Vera Eğitim – IED Türkiye resmi temsilcisi, ücretsiz danışmanlık

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Bölümler, IED, Interior Design, Product Design, İtalya'da Eğitim, İtalya'daki Okullar kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın