NABA Italo Rota Videosu

Eskiden bloglar çok okunurdu, artık çok az kimse okuyor, herkes Youtube’ta video izliyor. Yeni gelen gençlik zaten elinde tabletlerle başlıyor hayata. Yazmayı seven ben, giderek geçmişte kalıyorum. Bakalım hayat neler gösterecek?

Özellikle üniversite eğitimi olarak, giden Türk öğrencilerin hem okulda rahat etmeleri, hem Milano’da mutlu olmaları sebebiyle çok talep gören (yüksek lisans düzeyinde daha düşük talep alan) NABA’dan yepyeni bir video geldi.

Sizinle taze ve güncel olarak paylaşıyoruz. NABA, resmi Türkiye kayıt ofisi Vera Eğitim’e istediklerinizi sorabilirsiniz. NABA kayıt işlemlerine tamamen ücretsiz yardımcı oluyoruz. Video’nun altındaki formu doldurmanız yeterli.

 

 

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı NABA, İtalya'da Eğitim kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın