Fendi new baguette

Ekran Resmi 2019-05-21 14.18.30Fendi new baguette vera egitim

Fendi markası, uzun yıllardır İtalyanların demode ve sıkıcı markası olarak anılıyordu. Kahverengi iç karartıcı logosu eskiyi hatırlatıyor ve gençler için yaşlı teyze markası imajı çiziyordu.

Sonra bir anda ne olduysa oldu ve marka bir anda popülerlik kazandı. Rihanna’dan Demet Akalın’a, bir sürü influencer’ın üzerinde Fendi marka çantalar, eşofmanlar, çizmeler görmeye başladık. Renkli çizgi film karakterleri, duvar graffitileri, neon ve teknolojik desenler markanın eski logosunun üzerine ilişti ve marka gençleşti. Bir de hareket algısı ile dinamik bir imaj oluşturuldu.

Hiçbir şey bu kadar kolay değil ve hiçbiri bir anda olmadı. Sadece eğitim sektöründeki bilgilerimle (modacı değilim sonuçta) İtalya markalarına ve eğitimine hakim biri olarak söyleyebilirim ki bu oluşumun arkasında çok büyük bir emek ve çalışma var.

En son IED’in Moda kampüsünde yaptığımız ziyarette (Milano’daki) bölüm başkanı bize Fendi ile hazırladıkları marka imaj yenileme kataloğunu gösterdi. Daha sonraki deneyimlerimde temsilcisi olduğumuz bir çok okul ile Fendi’nin ortak çalışmalar yaptığını gördüm.

Fendi şu an bir love mark, bir cazibe ürünü. Bu görseldeki çanta ise henüz mağazalarda yerini almamış, ön sipariş ile adınızı listeye kaydederek satın alabileceğiniz yeni Baguette modeli. Satın almak ve Baguette modellerine göz atmak için aşağıdaki linli kullanabilirsiniz:

https://www.fendi.com/tr/woman/bags/baguette?utm_blocktype=block_mainbox&utm_clickposition=button&utm_source=21052019_RE_CRMCI&utm_medium=email&utm_campaign=Fendi_Baguette_SS19

 

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Bölümler, Brand Management, Fashion business, Fashion Design, Fashion management, IED, İtalya'da Eğitim, İtalya'daki Okullar kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın