Mobilya tasarım masterı

İç mimarlık, endüstriyel tasarım, mimarlık gibi tasarım disiplinlerinden mezun olmuş öğrenciler son yıllarda master konusunda daha spesifik alanlara yöneliyorlar. Mobilya tasarımı master programı da bunlardan bir tanesi.

Milano’da bu alanda master eğitimi veren tek okul Politecnico di Milano. Furniture Design masterı Politecnico di Milano’nun 1 yıllık masterlarından biri. Sektörel bir eğitim veriliyor. Master programının içerisinde yaklaşık 2 aylık staj imkanı var.

Politecnico di Milano Polidesign – Furniture Design

Başlangıç tarihi: Kasım 2019

Eğitim süresi: 1 yıl

Eğitim dili: İngilizce

Eğitim ücreti: 14.500€

Bölümün partnerleri:

Öğrencilerin Riva 1920 (Made in Italy) ve Poliform firmaları ziyaretlerinden:

Furniture Design master programının başvuru şartları ve gerekli evrakların bilgisi için aşağıda formu doldurup bize iletin sizi arayalım.

Vera Eğitim – ücretsiz danışmanlık

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Bölümler, Furniture design, Genel, Polidesign, Politecnico di Milano, İtalya'da Eğitim, İtalya'daki Okullar kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın