IED Product Design masterı -erken kayıt indirimi

IED Milano kampüsünde Ocak ayında başlayan Design – Innovation, Strategy and Product masterı hakkında önemli bilgileri sizlerle paylaşmak istedim.

IED – Design – Innovation, Strategy and Product

IED master eğitiminin 60 ECTS denkliği var, staj veren bir master

Başlangıç tarihi: 22 Ocak 2020

Eğitim süresi: 1 yıl

Eğitim dili: İngilizce

Eğitim ücreti: 18.900€

Güzel bir haber IED’in master programı için tuition fee üzerinden %15 erken kayıt indirimi var. Kabul alıp 4 Temmuz’a kadar 3.000€ kayıt ücretini ödeyen öğrenciler bu indirimden faydalanabiliyor. %15 erken kayıt indirimi ile eğitim ücreti 16.515€ oluyor.

%15 erken kayıt indirimi ile ödeme planı:

4 Temmuz’a kadar 3.000€ enrollment fee ödemesi

5 Eylül’e kadar 13.515€ tuition fee ödemesi

Öğrencimiz Hande’nin Fabio Verdelli Design Studio ile yaptığı proje

Başvuru için hazırlanacak belgeler neler, portfolyo nasıl olmalı tüm sorularınız için aşağıdaki formu doldurup bize iletebilirsiniz. Vera Eğitim IED Türkiye resmi partneri, ücretsiz danışmanlık

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Bölümler, IED, Product Design, İtalya'da Eğitim, İtalya'daki Okullar kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın