Yasmin’in çiçekleri

Eğitim alanında çalışmak çok büyük bir tatmin. İnsanların hayatına dokunmak, güzel anılarına vesile olmak, hayatlarına yön verme aşamasında yanlarında ve arkalarında durmak. Eski öğrencilerimizden gelen bir telefon, bir teşekkür, güzel bir haberin bizim için karşılığı yok.

Zorlukları da var elbet. Hizmet sektörü. Ürünümüz gururla temsil ettiğimiz İtalyan marka okullarımız gibi görünse de, aslında bilgimiz, deneyimimiz. Bazen emekler karşılığını bulmuyor gibi geliyor, ya da karşı taraftan verdiğimiz samimiyet ve açıklığı bulamadığımızda, yorgunluğu kalıyor gönüllerde. İnsanı anlamak her zaman kolay değil. Öyle anlaşılmaz bir haftanın yorgunluğunun üzerine bugün Yasmin Adato elinde çiçeklerle geldi ofise. İşte o an yorgunluklar, üzüntüler yok oldu, işimizin ne kadar güzel olduğunu, hayatta ne büyük tatminler ve tarifsiz duygular olduğunu hatırladık. Her zaman umutla çalışmaya, öğrencilerimize İtalya’daki eğitim yolunda ışık olmaya devam!

Yasmin'in çiçekleri.jpg

I fiori di Yasmin

 

Vera Eğitim, sadece İtalya’da Eğitim, vera@veraedu.com

 

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı NABA, İtalya'da Eğitim kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın