IED Brand Management – burs kazanan öğrencilerimiz

IED’in bu sene ülke bazlı açtığı master burs yarışması Mart ayında sona erdi. Sonuçlar geçtiğimiz haftalarda açıklandı. IED Brand Management and Communication master programı için burs başvurusunda bulunan Güneş ve Aylin için güzel haberler aldık. 2 öğrencimiz Ocak ayında master programında %20 burslu bir şekilde okuyacaklar. Öğrencilerimizi tebrik ediyoruz ve onlarla gurur duyuyoruz. 🙂

IED’in bu bursunu kaçıranlar üzülmesin. Yaz dönemi uluslararası yeni bir burs yarışması açılacak. Bursu kaçırmak istemeyenler bloğumuzu takipte kalabilir. Önden hazırlık yapmak isteyenler aşağıdaki formu doldurup bize iletebilir.

Vera Eğitim – IED Türkiye resmi kayıt ofisi, ücretsiz danışmanlık

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Bölümler, Brand Management, Fashion Design, Fashion Styling, Graphic Design, IED, Interior Design, Product Design, İtalya'da Eğitim, İtalya'daki Okullar kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın