Naba üniversite burs sonuçları

Naba üniversite programları için burs yarışması Mart ortası sonlanmıştı. Bu sene öğrenciler ek bir proje hazırlamadan portfolyoları ile bursa başvuru yaptı. Öğrencilerimizle burs başvurularını özenle hazırladık ve heyecanla sonuçları beklemeye koyulduk. Sonuçlar Nisan’ın ilk haftası açıklandı ve güzel haberler almanın mutluluğunu yaşadık.

Bursa başvuru yapan öğrencilerimizden Deniz, Milano Fashion Design (İngilizce) bölümünde 1. lik ödülü aldı ve %40 burs kazandı. Öğrencimiz Edina ise Roma Graphic Design and Art Direction (İtalyanca) bölümünde 1. lik ödülü aldı ve %40 burs kazandı. Her iki öğrencimizi de canı gönülden kutluyoruz ve onlara başarılı bir yıl diliyoruz.

Diğer burs yarışmaları ve burs sonuçları için bizi takipte kalın. 🙂

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Bölümler, Fashion Design, Fashion Styling, Graphic Design, Interior Design, NABA, Painting and Visual Arts, Product Design, Visual design, İtalya'da Eğitim, İtalya'daki Okullar kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın