Marangoni master burs yarışması (Portfoliosuz başvuru)

Marangoni’nin burs yarışması açılalı birkaç hafta olmasına rağmen henüz duyurma fırsatımız olmadı. Neyse ki önümüzde hala 1 ay varken sizinle önemli bilgileri paylaşmak istedik.

Marangoni’nin Eylül 2019 başlangıçlı, İngilizce eğitim dilinde, 1 yıl süren master programları için açıldı yarışma. Son başvuru tarihi 13 Mayıs 2019 Pazartesi. Burs oranları 5000 Euro indirim ve toplam ücret üzerinden %50 burs.

Fashion-start-up Vera Marangoni.jpgMarangoni’nin burs yarışmasına başvurmak çok kolay olan birkaç bölüm var. Bu bölümler portfolio gerektirmiyor. Websitesi, duyuruları hep çok karışık olan Marangoni’nin bu bilgilerini sizin için derledik.

İşte portfolio göndermek gerektirmeyen bölümler:

Fashion and Luxury Brand Management

Fashion Promotion, Communication and Media

Contemporary Fashion Buying

Fashion Product Management

Fashion Start-up

Modadan bağımsız olarak, iç mimarlık, product design bölümlerinden mezun ve tasarımın yönetim kısmına yönelmek isteyenler için ise

Design management


Sadece ikna edici bir motivasyon mektubu yazarak bursa başvurabilirsiniz. Eğer önümüzdeki Eylül için burs arayışındaysanız bu imkanı mutlaka değerlendirin. Burs oranları, yurtdışı master arayışında olmayanlar için, sıfırdan mastera kayıt olmaya itecek caziplikte değil (%100 burs yok) ama bu yola çıkmış kişiler için hiç de kanıksanacak miktarlar değil. Belki biraz kaba olacak ama “Taş attın da kolun mu yoruldu?” durumu tam da bu bölümler için geçerli:) Bana çıkmaz diye düşünmeyin, inanın desteğimizle ve sizinle beraber ortak çaba ve emeğimizle her sene kazanan mutlaka oluyor.

Marangoni – portfoliosuz başvuru – bölümleri için burs metnine ulaşmak ve motivasyon mektubuyla ilgili fikir almak için Marangoni Türkiye resmi kayıt ofisi Vera Eğitim’e aşağıdaki formu doldurarak ulaşabilirsiniz.

 

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Brand Management, Business Administration, Fashion business, Fashion Buying, Fashion management, Fashion Startup, Fashion Styling, Innovation and entrepreneurship, Marangoni, Strategic Design, İtalya'da Eğitim kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.