Sustainable Fashion Design

sustainable fashion design vera edu del lusso.jpg

Son zamanlarda trend olan konulardan biri olarak Sustainable Fashion Design uzun süredir radarımızda olan bir bölümdü Fakat İtalya üniversitelerinde bu program bulunmuyordu. Moda tasarımına ve sürüdürülebilirlik konusuna gönül vermiş bazı değerli hocalarımız ve ince eleyip sık dokuyan öğrencilerimizden bu bölümle ilgili soru ve talep almaya başlamıştık.

Sonunda bu ihtiyacımızı karşılayacak bir master programı açıldı. Accademia del Lusso’da Milano’da. Üstelik 60 ECTS ve denkliği olan bir master. Her öğrencisine mutlaka staj organize ediyor. Sustainable Fashion Design master programıyla ilgili daha detaylı bilgi paylaşacağız. Üstelik Vera Eğitim ile başvuru yapan öğrenciler için özel bir indirim hakkı da olacak!

Master programı: Sustainable Fashion Design

Başlangıç: Ekim 2019

Ücret 23 900 Euro

Eğitim dili: İngilizce

Süre: 1 yıl

 

Detaylı bilgi için aşağıdaki formu doldurup, CV’nizle beraber bize email atabilirsiniz, vera@veraedu.com :

 

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Fashion Design, İtalya'da Eğitim kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın