Naba yaz kurslarında indirimli okuma şansı -Bilgi Üniversitesi mezunları ve öğrencileri için

Bilgi Üniversitesi’nde okuyan öğrenciler ve mezunlar için Naba yaz kurslarında %40 indirim imkanı devam ediyor. Bu imkan 2019 yazı için son şans. Önümüzdeki yaz itibariyle bu indirim artık devam etmeyecek. Bilgi Üniversitesi’nde okuyan ya da Bilgi Üniversitesi’nden mezun olanlar ve yaz kursuna gitmek isteyenlere tavsiyemiz bu imkanı iyi değerlendirmeleri.

Naba yaz kurslarının %40 indirimli hali:

2 haftalık yaz kursu ücreti 1.077€

4 haftalık yaz kursu ücreti 1.797€

6 haftalık yaz kursu ücreti 2.517 €

Naba’da yazın açılan kurslar 3 seviyede veriliyor. Introduction, intermediate ve advanced.

Design alanında açılan kurslar: Interior Design, Product Design, Lighting Design ve Interior Design for Hotels.

Fashion alanında açılan kurslar: Fashion Design, Fashion Image and Styling, Fashion Marketing and Communication, Accessories Design,Visual Merchandising ce Textile Design.

Visual Arts alanında açılan kurslar: Hand Illustration, Visual Design, Digital Illustration, Photography, Curation and Exhibition Design ve 2D Cartoon Animation.

2019 yaz kursları için sunulan bu son şansı değerlendirmek isteyenler başvuru işlemleri ve açılan kurslarla ilgili bilgi almak için aşağıdaki formu doldurup bize iletebilirler. Vera Eğitim – Naba Türkiye resmi temsilcisi, ücretsiz danışmanlık hizmeti

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Bölümler, Photography and Visual Design, İtalya'daki Okullar kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın