IED Product Design master burs yarışması

Ekran Resmi 2019-03-13 13.49.56.png

IED’in Product Design masterı Ocak ayında başlıyor ve denkliği olan, yani 60 ECTS’e denk gelen ve her öğrencisine staj organize eden bir program. IED’in Milano kampüsünde eğitim veriliyor ve toplam 1 yıl sürüyor.

“Design – Innovation, Strategy and Product” bölümün tam adı. Master programının ücreti 18900 Euro. Fakat güzel haber şu an hala devam eden bir burs yarışması ile eğitim ücreti üzerinden %50 indirimli eğitim almak mümkün. Burs ile beraber okul ücreti 10950 Euro’ya denk geliyor. Yarışmanın bir güzel tarafı da istediğiniz, kend, seçtiğiniz bir projeniz ile katılabiliyor olmanız.

Beğendiğiniz, güvendiğiniz bir projenizi IED’e yollayarak hiçbir başvuru ücreti ödemeden şansınızı deneyebilirsiniz. Detaylı bilgi için Vera Eğitim, IED Türkiye resmi partneri ile iletişime geçin, vera@veraedu.com

ÖZET BİLGİ

Okul ve kampüs: IED Milano kampüsü

Bölüm: Design – Innovation, Strategy and Product

Başlangıç tarihi: Ocak 2020

Süre: 1 yıl

Eğitim dili: İngilizce (%100)

Ücret: 18900 Euro

Burs yarışması son başvuru tarihi: 28 Mart 2019

Burs oranı ve burslu ücret: %50, 10950 Euro

Proje konusu: İstediğiniz herhangi bir proje

Detaylı bilgi: vera@veraedu.com

 

Vera Eğitim, IED Türkiye resmi partneri, Türkiye kayıt ve başvuru ofisi

 

 

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı IED, Product Design, Strategic Design, İtalya'da Eğitim kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın