IED Brand Management masterı için burs imkanı

IED’de Ocak ayında başlayacak master programları için burs başvuru dönemi açıldı. Bursa katılacak öğrencilerden başvuru yapacakları bölüm için yaratıcı bir proje hazırlamaları isteniyor. Bu sefer belli bir konu verilmedi. Herkes kendi konusunu belirleyebilir önemli olan projenizin başvuru yapacağınız bölüme uygun olması.

Burs başvurusu için hazırlanacak belgeler:

*başvuru formu

*CV

*pasaport kopyası

*transkript ve diploma (ya da öğrenci belgesi)

*İngilizce dil belgesi (yoksa skype görüşmesi yapılıyor.)

*motivasyon mektubu

*projeniz (min 1 max 5 sayfadan oluşacak.)

Bursa başvuru için son gün 28 Mart Perşembe. Tam 1 ay zaman var.

%50 burs imkanı var. %50 burs ile master eğitim ücreti 10.950€ oluyor.

Aşağıdaki formu doldurup bizden burs metnini ve başvuru formunu isteyebilirsiniz. Özellikle proje için İtalya’nın beklentisi nedir, nasıl bir proje hazırlamak gerekir üzerine konuşup birlikte fikir geliştirebiliriz. Bir güzel haberim ise bu burs başvurusu öncesinde IED Brand Management bölüm başkanını İstanbul’da misafir edeceğiz. Bu güzel haber için bloğumuzu takipte kalın. 🙂

Vera Eğitim – IED Türkiye resmi temsilcisi, ücretsiz danışmanlık

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Bölümler, Brand Management, IED, İtalya'da Eğitim, İtalya'daki Okullar kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın