8 Mart Soho House’a davetlimizsiniz

Elena-Sacco-IED-brand.png
8 Mart Cuma günü, İtalya’dan önemli bir akademisyeni misafir edeceğiz.
IED Üniversitesi, Brand Management and Communication masterı bölüm başkanı Elena Sacco Soho House’ta saat 15:00’te bir sunum yapacak. Marka yönetimini anlatacak, aynı zamanda başarılı iş yaşantısından deneyimlerini paylaşacak. IED’de başta Brand Management bölümü olmak üzere diğer branşlarda da master yapmak isteyen öğrencilerin sorularını yanıtlayacak.
Etkinliğimiz ücretsiz, fakat yerimiz kısıtlı olduğundan önden rezervasyon yapmanızı rica ediyoruz. CV’niz ile beraber bize emaille geri dönüş yapıp, teyit için telefonumuzu bekleyin.
İlk defa misafir edeceğimiz bayan Elena Sacco ve marka yönetimi sunumu için çok heyecanlıyız. Konuyla ilgilenen ve bu alandaki yenilikleri, gelecekteki beklentileri merak eden bütün öğrencileri sunuma bekliyoruz.
Vera Eğitim, IED Türkiye resmi partneri, Türkiye irtibat ofisidir

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı IED, İtalya'da Eğitim, İtalya'da Master kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın