İç mimarlık master bursu – Natuzzi Italia firma sponsorluğunda

Natuzzi Italia mobilya markası sponsorluğunda Domus Academy iç mimarlık master bursu açıldı. Natuzzi firması geleneksel ürünler uzaklaşıp yeni nesiller için yeni ürünlere doğru ilerliyor. Natuzzi bursa katılanları Y kuşağının zevklerini, davranışlarını daha iyi anlamaya ve İtalyan tasarım kültürünü nasıl etkilediklerini incelemeye davet ediyor.

Burs başvurusu için katılımcılardan istenen dünyanın herhangi bir yerinde bulunan 50 m2 lik açık ya da kapalı bir alan tasarlamaları. Bu alanı tasarlarken sizden istenen Natuzzi’nin Tempo, Fidelio veya Long Beach kanepelerini yeniden tasarlayıp bu mekanda kullanmanız. Bu tasarımları yaparken ürünlere dijital teknolojiler entegre ederek onları gelecek için akıllı bir ürün haline getirmelisiniz. Tüm bu tasarım sürecinde ise Y kuşağının davranışlarını / yeni göçebeliği dikkate almalısınız. Konu yoruma açık olduğundan lütfen bizden yarışmanın orjinal metnini isteyin.

Bursa başvuru için son tarih 5 Nisan. Burs miktarları 28.600€ eğitim ücreti üzerinden %40, %50 ve %60. Bursa başvuru için orjinal metni ve başvuru formunu aşağıdaki bilgileri doldurup bizden isteyebilirsiniz. Vera Eğitim – Domus Academy Türkiye resmi temsilcisi, ücretsiz danışmanlık

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Bölümler, Burs yarışması, Domus Academy, Interior Design, İtalya'da Eğitim, İtalya'da Master, İtalya'daki Okullar kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın