Business Design master bursu

Domus Academy Business Design master burs yarışması Coca Cola işbirliği ile açıldı. Yarışmaya katılanlar tasarım konseptleri ve yöntemleri ile deneysel girişimciliği nasıl geliştirebileceklerini keşfedecekler. Bununla ilgili bir proje hazırlayacaklar.

Proje için bursa başvuru yapacaklar kendi ülkelerinde bulunan ve yenilikçi olduklarını düşündükleri genç ve ilham verici bir firma seçecekler. Bu firma sosyal bir sebep için tasarım ilkelerini kullanarak sürdürülebilir bir çözüm oluşturmuş olabilir. Ya da yerel ürünleri yeniden tasarlayan küçük bir girişimci firma olabilir. Ya da yaratıcı malzemeleri ve teknolojileri deneyen bir grup tasarımcının olduğu bir firma olabilir. Projenin içeriğinin nasıl olması gerektiği ile ilgili bilgi için bizden orjinal burs metnini isteyin.

Bursa başvuru için son tarih 5 Nisan. Burs başvurusu sonucunda eğitim ücreti 28.600€ üzerinden %40, %50 ve %60 burs verilecek. Yarışmaya hem işletme, ekonomi gibi sözel bölümlerden mezun kişiler hem de tasarım bölümlerinden mezun kişiler katılabilir. Burs başvurusu için çizim bilgisi istenmiyor.

Orjinal burs metnini ve projenin detaylarını aşağıdaki formu doldurup bizden isteyin. Vera Eğitim – Domus Academy Türkiye resmi temsilcisi, ücretsiz danışmanlık

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Bölümler, İtalya'daki Okullar kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın