Vogue Talents işbirliğiyle Fashion Styling and Visual Merchandising bursu

Bu yılki Domus Academy Fashion Styling & Visual Merchandising burs başvurusu Vogue Talents işbirliği ile açıldı. Son başvuru tarihi 5 Nisan. Bursa başvuru için bir proje hazırlamak gerekiyor. Konu yoruma açık olduğundan bizden mutlaka orjinal burs metnini isteyin.

Yankı uyandıran uluslararası bir moda markası seç. Ardından kendi ülkene, kültürüne uygun unsurlarla ilgili düşün ve bir beyin fırtınası yap ve bu marka için bir görsel iletişim kampanyası hazırla. Projeyi hazırlarken farklı medya ve tekniklerden faydalanabilirsin. (Fotoğraf çekimi, moda editörleri, video vb.)

Burs yarışması ile 28.600€ eğitim ücreti üzerinden %40, %50 ve %60 burs verilecek. Projenin hangi boyutta hazırlanacağı, kaç sayfa olacağı ve orjinal burs metni için aşağıdaki formu doldurup bize iletin, sizi bilgilendirelim. Vera Eğitim – Domus Academy Türkiye resmi temsilcisi, ücretsiz danışmanlık

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Bölümler, Domus Academy, Fashion Styling, İtalya'da Eğitim, İtalya'daki Okullar kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın