IED Open Day – 12 Nisan’da

İtalya’da master ve üniversite eğitimi almak isteyenler için IED 12 Nisan’da kapılarını öğrencilere açıyor. 12 Nisan’da tüm okuldaki etkinliklere katılabilir, IED’deki programlarla ilgili bilgi alabilirsiniz.

12 Nisan Open Day etkinlik takvimi

Saat 09.30’da via Bezzecca, 5 Milan adresinde Open Day etkinlik girişi yapılacak.

Saat 10.00’da master ve üniversite programları ile ilgili sunumlar olacak.

Üniversite eğitimi ile ilgilenen öğrenciler için saat 11.30 -13.30 arası 2 tane workshop olacak. (Sustainable Design Moodboard – Design and Visual Arts Workshop By Simona Marzoli ve Sustainable Fashion Moodboard – Fashion and Visual Arts Workshop By Giovanni Ottonello)

Master eğitimi ile ilgilenenler için 11.30 – 13.30 arası, üniversite eğitimi ile ilgilenenler için ise 13.30 – 16.00 arası bire bir görüşmeler yapılacak.

15.00 – 16.30 arası öğrenciler IED mezunları ile buluşup, sorularını soracaklar.

16.30’tan sonra da Open Day’e katılanlar IED kampüslerini gezebilecek.
IED DESIGN LABS – via Bezzecca, 8
IED ARTI VISIVE LABS – via Bezzecca, 5
IED POSTGRADUATE – Via Cadore, 2
IED MODA – Via Pompeo Leoni, 3

Open Day’e kayıt olmak için aşağıdaki formu doldurup bize iletin, Open Day kaydınızı yapalım. Vera Eğitim – IED Türkiye resmi temsilcisi, ücretsiz danışmanlık

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Accessory Design, Bölümler, Brand Management, Fashion Design, fashion management, Fashion Styling, Graphic Design, IED, Interior Design, Jewelry Design, Product Design, visual design, İtalya'da Üniversite, İtalya'da Eğitim, İtalya'da Master, İtalya'daki Okullar kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın