Fashion Design master bursu

Domus Academy’de Eylül’de başlayan Fashion Design masterı için burs başvuruları başladı. Burs yarışması için Vogue Talents firması sponsor. Bursa son başvuru tarihi 5 Nisan. Burs oranları eğitim ücreti üzerinden %40, %50 ve %60. (Eğitim ücreti 28.600€)

Bursa başvuru için katılımcılardan moda görüşlerini anlattıkları bir koleksiyon tasarlamaları istenmiş. Bu koleksiyonu tasarlarken siyaset, tasarım, sanat gibi çağdaş eğilimlerle beraber kişisel ve kültürel referanslara da yer verilmesi istenmiş. Projede mutlaka ilham alınan şey, projeyi geliştirme süreci gösterilmeli ve proje görsel araştırma ile desteklenmelidir. Sürdürülebilirlik ve yenilikçilik kavramları proje için önemlidir. Konu yoruma açık olduğundan mutlaka bizden orjinal metni isteyin.

Proje dışında başvuru için portfolyo, CV, motivasyon mektubu, pasaport, başvuru formu, transkript, mezuniyet belgesi veya öğrenci belgesi isteniyor.

Burs yarışmasının orjinal metni ve projenin nasıl hazırlanacağı ile ilgili bilgiler için aşağıdaki formu doldurup bize iletin, sizi arayıp bilgilendirelim. Vera Eğitim – Domus Academy Türkiye resmi temsilcisi, ücretsiz danışmanlık.

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Bölümler, Domus Academy, Fashion Design, İtalya'da Eğitim, İtalya'daki Okullar kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın