IED Floransa yaz kursları

Tasarım, moda, grafik tasarım ile ilgilenen öğrenciler için IED Floransa’da yaz kursu başvuruları devam ediyor. Sonbaharda IED’in davetlisi olarak Floransa’daki IED’i gezme imkanımız olmuştu. IED’in Floransa’daki yerleşkesi Duomo’ya çok yakın, merkezi bir yerde. Toplantı yaptığımız sınıfın camından Duomo’yu görmek bizi çok mutlu etmişti.

Floransa’da yazın açılan kurslar:

Design- Made in Italy

Fashion Design – Design your capsule collection

Fashion Events and Public Relations

Graphic Design and Portfolio

Advanced Graphic Design (ileri seviye program)

Kurs tarihleri: 1 – 19 Temmuz 2019

Kurs ücreti: 2.600€ (600€ enrollment fee + 2.000€ tuition fee)

Bir güzel haber. 12 Nisan’a kadar kayıt olan öğrencilere tuition fee üzerinden %15 erken kayıt indirimi var. Erken kayıt indirimi ile kurs ücreti 2.300€ oluyor.

Bir güzel haberimiz de 18 yaş altı öğrenciler için. 🙂 IED yaz kurslarına 17 yaş üzeri öğrenciler kabul ediliyor. IED Floransa konaklama konusunda 17 yaş öğrencilere güzel bir imkan sunuyor. İşbirliğinde olduğu bir otel var. Tek kişilik oda banyo tuvalet içerisinde bir odada konaklamak mümkün. Yaklaşık konaklama ücreti 1.150€.

Başvuru için hazırlanacak belgelerle ilgili bilgi almak için aşağıdaki formu doldurup bize iletebilirsiniz. Vera Eğitim – IED Türkiye resmi temsilcisi

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Bölümler, Fashion Design, Graphic Design, IED, Product Design, İtalya'da Eğitim, İtalya'daki Okullar kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın