Bulgari

Ekran Resmi 2019-02-15 13.59.27.png

Bulgari, İtalyanların en köklü mücevher markalarından biri. Roma kökenli bir marka. Logosundaki Latin harflerinden tutun, taasarımlarının tamamı Roma İmparatorluğu ve onun kültüründen kalan izler taşır.

Bulgari, bu sene Domus Academy Luxury Brand Management master programı için 5 öğrenciye burs verecek. %60’dan %20’ye kadar farklı burs oranları var. (Domus’ta master ücreti 28 600 Euro)

Yarışmaya katılmak için Bulgari’ye bir proje hazırlamak gerekiyor. Markanın kimliğini, Roma ile olan bağını iyice analiz ederek, Bulgari markasını daha genç kesimlerin dikkatini çekecek şekilde Instagram diğer seçtiğiniz ir sosyal mecrada tanıtmak. MArka kimliğine zarar vermedin, değerleriyle örtüşecek şekilde, diğer yanda orjinal ve taze bir fikir bulmanız bekleniyor. Orjinal yarışma metnini (yoruma açık kısımlar için mutlaka okunmalı) aşağıdaki formu doldurarak edinebilirsiniz.

Şimdiden katılacak olan bütün öğrencilere başarılar dileriz ve her zaman desteklerine hazır olduğumuzu belirtmek isteriz 🙂

 

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Brand Management, NABA, İtalya'da Eğitim, İtalya'daki Okullar, İtalyan Kültürü kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın