Kartell çocuk markasını çıkartıyor!

Domus Academy’nin yarışmaları sayesinde bizler de yeni trendler hakkında bilgiler edinip kendimizi geliştiriyoruz. Geçen yazımda belirttiğim gibi Interaction Design ve Service Design Domus Academy’de en severek anlattığım ve tavsiye ettiğim bölümler olsa da, hala en çok başvuruyu Product Design master programı için alıyoruz.

Ekran Resmi 2019-02-14 15.44.42.pngProduct Design master programının Eylül başlangıçlı dönemi için açılan yarışmaya Kartell sponsor olmuş. Projesi beğenilen öğrenciler %60, %50 veya %40 burs ile Domus’ta master yapma hakkı elde edecek. Peki proje konusu nedir?

Evet lafı uzatmayalım. Proje konusu ünlü İtalyan mobilya markası Kartell’in küçükler için bir tasarım yapmasını istemesi. İlla mobilya olması gerekmiyor. Çocukların oynayabileceği, aynı zamanda Kartell’in çizgisini ve marka kimliğini yansıtan bir obje.

Proje konusu oldukça eğlenceli. Marka da aynı şekilde. Euro’nun yükseldiği bugünlerde 28 600 Euro gibi pahalı ve üst segment bir okulda master yapma hayalinizi burs yarışması sayesinde gerçek yapabilirsiniz. Herkese mutlaka denemelerini tavsiye ediyoruz. Detaylı yarışma metnini istemeyi unutmayın.

Vera Eğitim, Domus Türkiye resmi temsilcisi, vera@veraedu.com

 

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Product Design, İtalya'da Eğitim kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın