Interaction Design – YARIŞMA!

Interaction Design, Domus Academy’nin en sevdiğim, anlatmaktan en çok hoşlandığım ve geleceğin mesleği olduğuna inandığım bir bölümü. Belki daha çok anlatsak, daha çok kişiye hitap edecek, sadece böyle bir bölümün var olduğundan haberi olmadığı için başvurmayan öğrenciler var. Interaction Design, tasarımcılar kadar mühendislerin de ilgisini çeken, yaratıcı düşünceyi tetikleyen harika bir bölüm.

Ve en güzel haber, bu bölüm için bir burs yarışmasının açılması. Accenture sponsorluğunda (Bu demek oluyor ki, master ücretinizi Accenture karşılayacak. Jüride o yer alacak. Yani firmayı çok iyi incelemek, çalışmak ve neler isteyebileceğine odaklanmak gerekiyor) düzenlenen burs yarışmasının konusu “Paranın Geleceği”. Gelecekte para transferleri nasıl olacak? Dijital teknolojiler insan hayatına nasıl etki edecek? Yeni para ödeme/havale yapma yöntemleri üzerine bir çalışma.

Ekran Resmi 2019-02-14 15.34.57.png

Yarışmaya son başvuru tarihi 5 Nisan 2019. Kazananlar %60, %50 veya %40 burs ile Domus Academy’de Eylül ayında Interaction DEsign bölümünde master yapma hakkı elde edecek. Yorumlamaya açık olan tam yarışma metnini edinmek için, Domus Academy Türkiye resmi partneri Vera Eğitim’i arayabilir (0216 504 20 12), CV’nizle beraber email atabilir vera@veraedu.com veya aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Size yardımcı olmaktan memnun olacağız ve inşallah başarılarınıza ortak olup, gururunuzu paylaşacağız. Ben kazanamam diye düşünmeyin, her sene Domus Academy’ye burs ile mutlaka öğrenci sokuyoruz. Elele verip, sorumluluk sahibi bir takım çalışmasıyla sonuç alacağımıza inancımız tam!

 

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Domus Academy, Interaction Design, İtalya'da Eğitim kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın