Game Design masterı

İtalya’da eğitim dili İngilizce olan ve bir alanda uzmanlaşmayı sağlayan masterlara ilgi giderek artırıyor. Artık herkes alanında bir konuda en iyisi olma amacıyla master hedefliyor. Üniversitede tasarım, görsel iletişim, grafik gibi alanlarda eğitim almış öğrenciler için Game Design masterı güzel bir alternatif.

IULM Game Design masterı

Başlangı tarihi: 11 Kasım 2019

Eğitim süresi: 1 yıl, 60 ECTS değerinde

Eğitim dili: İngilizce

Eğitim ücreti: 10.560€

Başvuru yapan öğrenciler arasından beğenilen 5 kişiye de 4.000€ burs veriliyor.

Başvuru için en önemli kriter portfolyo. Başvuru yapan öğrencilerden bir de oyun ya da interaktif medya bölümlerinden biri için bir proposal hazırlamaları isteniyor. En son aşamadada program koordinatörü ile bir skype görüşmesi yapılıyor. Bu alana ilgisi olan ve master yapmak isteyenler titizlikle seçiliyor.

Programla ilgilenenler ve Milano’da kampüs içindeki aktiviteleri takip etmek isteyenler için güzel bir haber. Şubat – Haziran tarihleri arasında kampüste Game Talks etkinlikleri yapılacak. Farklı ülkelerden konuşmacılar bu etkinliklere katılacak. Konuşmalar, IULM kampüsünde, Via Carlo Bo, 1 adresinde.

27 Şubat 2019 – Jake Elliott and Tamas Kemenczy

13 Mart 2019 – Jenna NG

27 Mart 2019 – Joseph Delappe

17 Nisan 2019 – Kieran Nolan

16 Mayıs 2019 – Matteo Lana

29 Mayıs 2019 – Hannah Nicklin

4 Haziran 2019 – John Sharp

5 Haziran 2019 – Tatiana Vilela dos Santos

19 Haziran 2019 – Robert Yang

Game Design masterı hakkında detaylı bilgi almak ve yukarıdaki konuşmalara katılmak için aşağıdaki formu doldurup bize iletebilirsiniz. Vera Eğitim – IULM Türkiye resmi temsilcisi, ücretsiz danışmanlık

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Bölümler, Genel, IULM, İtalya'da Eğitim, İtalya'daki Okullar kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın