Service Design master burs yarışması

Service Design, yükselen bir master programı. Bundan 7 sene önce bu master programını tavsiye ettiğimiz bir öğrencimiz şu An Turkcell’de CEO’ya bağlı olarak mutlu bir şekilde çalışıyor.

Hayat gün geçtikçe zorlaşıyor, ve para kazanmak daha çok efor harcayarak elde edilen bir şey haline gelmeye başladı. Bizim tavsiyemiz, yeni mezun öğrencilerimize niş bir alanda uzmanlaşmaları. Service Design bölümüne inanıyoruz, ve herkese aşağıdaki burs haberimize göz atmalarını tavsiye ediyoruz.

Ekran Resmi 2019-02-13 16.36.49.png

Domus Academy’nin Eylül 2019’da başlayan 1 yıllık master programı için bir burs yarışması var. Henüz yeni açıldı. Normalde 28600 Euro ücretli olan programda, burs kazanan öğrenciler %60, 50 veya 40 indirimle okuma hakkı elde edecek.

Peki yarışmaya katılmak için ne yapmalıyım diye sorarsanız, cevabımız “The Future of Work” konulu toplam 15 slidelık tek pdf formatında bir proje hazırlamak olur.

Teknolojinin ilerlemesiyle beraber çalışma şekilleri çok değişti. Artık adaylarda aranan özellikler de farklı. Günümüzde her ortamda, günün her saati çalışmak mümkün. İlk akıllı telefonların çıktığı dönemi hatırlıyorum da uzun süre direnmiştim onları satın almaya. İşe vapurla gidip geliyordum ve yol boyu kitap okumak en sevdiğim aktivitemdi. Adeta akıllı telefonların çıkmasıyla daha sık email kontrol eder oldum, her ortamda gündüz gece çalışır oldum. Bana yansıması pek iyi olmasa da, firmalar maliyetlerin düşmesi anlamında yeni teknolojilerden oldukça memnunlar. Projenizi hazırlarken ilk dikkat etmeniz gereken şey, belli bir sektör seçmeniz. Genel ve muallak tavsiyelerden kaçının. Seçtiğiniz sektördeki yine somut bir sorunu tespit edip ona bir hizmet önerisi getirirseniz, yarışmayı kazanmamanız için hiçbir neden yok.

Bütün dünyaya açık olan bu yarışmada, geçen seneki 1.lik ödülünü bizim öğrencimiz kazandı. Bunu da söylemeden geçmeyelim. Size de her türlü desteği vermeye hazırız. Formu doldurarak, yoruma dayalı orjinal metni isteyebilir veya karşılıklı oturup brainstorming yapmak için ofisimizden randevu alabilirsiniz. Vera Eğitim, Domus Academy resmi Türkiye kayıt ofisi olup bütün hizmetlerimiz ücretsizdir. (2019 Eylül, Domus Academy Service Design burs yarışması)

 

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Domus Academy, Service Design, İtalya'da Eğitim, İtalya'daki Okullar kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın