Naba yaz kursu bursu için son hafta

Naba’daki 2 haftalık yaz kursları için %50 burs imkanı devam ediyor. Burs başvurusu için son 1 hafta. Bursa başvuru için başvuru yapacağınız bölüme yönelik bir proje hazırlamanız gerekiyor.

Burs başvuru için hazırlanacak belgeler:

Naba yaz kursu başvuru formu

Pasaport kopyası

Proje (Proje konusu “The Voiceless Story”)

Maksimum 200 kelimelik projenizi anlatan bir yazı

Son başvuru 18 Şubat Pazartesi günü. Bu tarihe kadar yukarıdaki belgeleri bize emaille ulaştırmanız yeterli. (bilgi@veraedu.com, vera@veraedu.com)

%50 burs ile 2 haftalık yaz kursu ücreti 897,50€ oluyor.

Burs orjinal metni ve bursun geçerli olduğu kurslar için aşağıdaki formu doldurup bize iletebilirsiniz. Vera Eğitim – Naba Türkiye resmi temsilcisi, ücretsiz danışmanlık

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Bölümler, Burs yarışması, Fashion Design, Fashion management, Fashion Styling, Graphic Design, Interior Design, Lighting design, NABA, Photography and Visual Design, Product Design, Visual design, İtalya'da Eğitim, İtalya'da Yaz Kursu, İtalya'daki Okullar kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın