Scuola Politecnica di Design master başvuruları açıldı

SPD (Scuola Politecnica di Design), tasarım alanında İtalya’nın en köklü özel okuludur. Master eğitimlerinin 60 ECTS değerinde denkliği vardır.

SPD master programlarının dikkat çeken yanlarından biri 1 yıllık master eğitiminin ardından 3 ay staj döneminin olması. Bir diğeri ise 2 bölüm üzerine master yapma imkanı yani dual master programları.

Master Programları:

Industrial Design – 16.400€

Interior Design – 16.400€

Dual master Industrial and Interior Design – 21.900€

Visual Design – 16.400€

Web and Multimedia Design – 16.400€

Dual master Web and Visual Design – 21.900€

Transportation and Car Design – 16.800€

Food Design – 16.600€

SPD master programlarının hepsi Ekim 2019’da başlıyor. Sadece Food Design programı Mart ayında başlıyor. Eğitim süresi 1 yıl + 3 ay (staj) Tüm masterların eğitim dili İngilizce.

Başvuru için ise en önemli kriter portfolyo. Başvurudan sonra bir de skype görüşmesi yapılıyor. SPD’nin Türkiye resmi temsilcisi olduğumuz için tüm süreçlerde ücretsiz danışmanlık veriyoruz.
Portfolyo nasıl hazırlanmalı? Skype görüşmesinde neler soruluyor? Detaylı bilgi almak için aşağıdaki formu doldurup bize iletin, sizi arayıp bilgilendirelim.

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Bölümler, Car Design, Food Design, Interior Design, Product Design, SPD, Visual design, Web design, İtalya'da Eğitim, İtalya'daki Okullar kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın