Toscana Andrea Bocelli Konseri

Geçen gün Instagram’da karşıma Setur’un bir reklamı çıktı. Andrea Bocelli konseri ile Toscana Turu diye. Andrea Bocelli hayranı olduğum bir sanatçı. Birkaç sene kadar önce sağlık sebepleriyle gittiğimiz New York’ta İtalyan Lisesi’nden can arkadaşım İrem ile Madison Square Garden’da konserine gitmiştik. Hayatımın en zor dönemi diyebileceğim bir dönemde Andrea Bocelli’nin o büyülü atmosferdeki yaşattığı duygular şu an bile gözlerimin dolmasına neden oluyor.

Konuyu fazla dağıtmadan bu harika turun linkini sizinle paylaşmak istedim.

https://www.setur.com.tr/andrea-bocelli-toskana-konser-turu

Euro’nun yükseldiği bugünlerde her bütçeye hitap etmese de, farklı bir tatil hayal edenlere cazip gelecektir mutlaka. Hatta bence üzerine para biriktirmeye, gerekirse bazı tatillerden fedakarlık yapıp da buna katılmaya değer. Geçen gün Domus Academy Service Design masterı için başvurusuna çalıştığımız öğrencimle de konuştuk. Hayat deneyim üzerine kurulmaya başladı. Her ne kadar Türk insanı mal mülk edinme meraklısı da olsa biz de artık paylaşım ekonomisi, satın almama ortak kullanma veya deneyim üzerine para harcama konusuna yönelmeye başladık. Artık seyahat turları da sadece turizm değil, yanında bir de aktivite satıyor. Yemek pişirme atölyesi, ormanda trüf mantarı toplama veya Andrea Bocelli konseri gibi.

Yazımı sonlandırırken size aşağıdaki şarkıyı armağan ediyorum. Vera Eğitim, sadece İtalya’da Eğitim, vera@veraedu.com

 

 

 

 

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Domus Academy, Service Design, İtalya'da Eğitim, İtalyan Kültürü, İtalyan Lisesi Anıları kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın