Naba yaz kursu burs yarışması

Güzel bir haberimiz var. Naba 2019 yaz kursları için burs yarışması açıldı. Naba 2 haftalık yaz kursu için 20 kişiye eğitim ücreti üzerinden %50 burs verilecek. Burs yarışmasına başvuru yapmak için bir proje hazırlamak gerekiyor. Hangi bölüm için bursa başvuru yapacaksanız projeniz o bölüme uygun olmalı.

Proje konusu nedir?

“The Voiceless Story” Ülkenden uzakta olduğun seyahatin sırasında diğer gezginlerle birlikte kendini sihirli bir kalede buluyorsun. Kendini ve kendi hikayeni anlatmak istiyorsun fakat açıklanamayacak bir şekilde aslında konuşamıyorsun. Ağzından kelimeler dökülmüyor. Kısa bir çaresizlikten sonra resimleri/görselleri kullanarak ileşime geçebilmenin tek yol olduğunu fark ediyorsun. Neyse ki her zaman seninle olan sanat eşyaların çantanda. (renkler, resimler, fotoğraflar, objeler, malzemeler vb.) Kim olduğunu anlatmak için bu şeyleri nasıl bir düzene koyardın?

Nasıl bir proje hazırlanacak?

Başvuru yapacaklardan seçtikleri alanla/bölümle ilgili kendilerini anlatabilecekleri bir proje hazırlamaları isteniyor. (Bu bir obje, bir video, bir kumaş parçası vb. şeyler olabilir.) Konu yoruma açık olduğundan lütfen aşağıdaki formu doldurup bizden orjinal burs metnini isteyin.

Burs başvurusu için hangi belgeler hazırlanacak?

Naba yaz kursu başvuru formu

Pasaport kopyası

Proje

Maksimum 200 kelimelik projenizi anlatan bir yazı

Burs miktarı ve oranı ne kadar?

Toplamda 20 kişiye 2 haftalık Naba yaz kursu eğitim ücreti üzerinden %50 burs verilecek. %50 burs ile 2 haftalık yaz kursu ücreti 897,50€ oluyor.

Burs başvurusu için son tarih ne zaman?

18 Şubat 2019 tarihine kadar tüm belgeler vera@veraedu.com ve bilgi@veraedu.com adreslerine iletilmeli. Sonuçlar 4 Mart 2019 tarihinde email yoluyla iletilecek.

Burs başvurusu hangi bölümler için geçerli?

Naba’da yazın açılan kurslar için geçerli. 2019 yazında Naba’da açılan kurslara aşağıdaki yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Başvuru formu ve orjinal burs metni için aşağıdaki iletişim formunu doldurup bize iletin sizi arayıp bilgilendirelim. Projeyi hazırlarken nelere dikkat etmek gerekiyor, nasıl bir sunum hazırlamalı önemli noktalarla ilgili fikir alışverişi yapalım.

Vera Eğitim – Naba Türkiye resmi temsilcisi, ücretsiz danışmanlık

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Bölümler, Drawing and painting, Fashion Design, Fashion management, Fashion Styling, Furniture design, Graphic Design, Interior Design, Jewelry Design, Lighting design, NABA, Photography and Visual Design, Product Design, Visual design, İtalya'da Eğitim, İtalya'daki Okullar kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın