IED üniversite programları 2019

IED – Istituto Europeo di Design üniversite programlarının 2019 bilgileri bugün İtalya’dan geldi. Hemen sizlerle paylaşalım istedik.

Denkliği olan, İngilizce bölümler:

-Interior Design, Milano veya Roma

-Fashion Design, Milano

-Graphic Design, Milano

-Fashion Stylist, Milano

-Jewelry Design, Milano

-Photography, Milano

-Product Design, Milano

-Interior and Furniture Design, Floransa

-Transportation Design, Torino

Denkliği olmayan İngilizce bölümler

-Fashion Marketing and Communication, Milano

-Fashion Stylist and Communication, Floransa

IED’de üniversite eğitimlerinin hepsi Ekim 2019’da başlıyor.

Eğitim süresi 3 yıl.

2019 eğitim ücreti ise 17.140€. Güzel bir haber en geç 10 Nisan’a kadar kayıt işlemlerini tamamlayan yani 2.640€ kayıt ücretini ödeyen öğrencilere tuition fee üzerinden %15 erken kayıt indirimi var. (20 Haziran’a kadar okul ücretinin tamamının ödenmesi şartıyla)

Başvuru koşulları ve hazırlanacak belgeler için aşağıdaki formu doldurup bize iletin hemen sizi arayalım. Vera Eğitim – IED Türkiye resmi kayıt ofisi, ücretsiz danışmanlık

Bostancı, İstanbul – 0216 504 20 12 – vera@veraedu.com

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Bölümler, Car Design, Fashion Design, Fashion Styling, Furniture design, Graphic Design, IED, Interior Design, Jewelry Design, Photography and Visual Design, Product Design, İtalya'da Eğitim, İtalya'daki Okullar kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın