IED 2019 yaz kursları için erken kayıt indirimi

IED yaz kurslarını takip eden öğrencilerimiz için güzel bir haberimiz var. 2019 yaz kursları için erken kayıt indirimleri belli oldu. Erken kayıt indirimlerinden yararlanmak için öncesinde başvuru yapıp okuldan kurs için onay almak gerekiyor. O yüzden faydalanmak isteyen öğrencilere tavsiyemiz en kısa sürede başvuru için bizimle iletişime geçmeleri.

31 Ocak 2019 tarihine kadar kurs ücretini ödeyen öğrencilere tuition fee üzerinden %20 indirim var. %20 indirim ile 2.600€ olan kurs ücreti 2.200€ oluyor.

12 Nisan 2019 tarihine kadar kurs ücretini ödeyen öğrencilere tuition fee üzerinden %15 indirim var. %15 indirim ile 2.600€ olan kurs ücreti 2.300€ oluyor.

Yazın açılan kursların listesine sayfamızdan bakabilirsiniz.

Yaz kursu başvurusu ve kayıt işlemleri için aşağıdaki formu doldurup bize iletin. Hemen sizi arayalım. Vera Eğitim – IED Türkiye resmi kayıt ofisi, ücretsiz danışmanlık

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Architecture, Car Design, Fashion Design, Fashion Styling, Graphic Design, IED, Interior Design, Product Design, İtalya'da Eğitim, İtalya'da Yaz Kursu, İtalya'daki Okullar kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın