Politecnico’ya gideceklere otel önerisi

Politecnico di Milano Bovisa kampüsü kendi başına şehire benzeyen oldukça büyük bir kampüs. Trenle merkezden yaklaşık 20 dakika uzaklıkta. Politecnico di Milano’nun 1 yıllık tasarım masterlarından oluşan Polidesign ve Graduate Business School’u olan MIP Politecnico da bu büyük alanda.

Hangi okula ve bölüme başvurma konusunda tereddütte kalan öğrencilerimize aman yaratıp İtalya’ya gitmelerini tavsiye ediyoruz. Onlara okullardan randevu organize ediyoruz.

En son MIP’te Marketing masterı yapmak isteyen bir öğrencimiz bizden bir otel önerisinde bulunmamızı istedi. çoğu kişi benzer sorunu yaşıyordur diye siz takipçilerimize de yardımcı olmak adına bu yazıyı yazalım dedik.

En son Politecnico di Milano toplantısı için biz Sunflower Otel Bovisa’da kaldık. Trenden indikten sonra sağ tarafta kalan otel 4 yıldızlı ve standart bir kalitede. Nispeten uygun fiyatlı. Size de gönül rahatlığıyla tavsiye ederiz.

Bilgi için: http://www.hotelsunflower.it/

sunflower bovisa milano.jpg

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı MIP, Polidesign, Politecnico di Milano, İtalya'da Eğitim, İtalya'daki Okullar kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın