IULM’de İngilizce Public Relations and Corporate Communication üniversite programı

IULM Üniversite kampüsü

IULM, Milano’da iletişim alanında üniversite eğitimleri sunan köklü bir özel üniversitedir. Bu yıla kadar tüm üniversite programları İtalyanca’ydı. Güzel haber bu sene Public Relations and Corporate Communication üniversite eğitimi İngilizce dilinde de verilecek.

IULM – Public Relations and Corporate Communication

Başlangıç tarihi Ekim 2019

Eğitim süresi 3 yıl

Eğitim dili İngilizce

Eğitim ücreti yıllık 8.400€

Kabul almada 2 önemli kriter var. Lise ortalaması + Genel değerlendirme testi. Başvuru için bir ortalama zorunluluğu yok. Önemli olan bu kriterin toplamında başarılı olmak.

Programda, fakülte profesörlerinin yanı sıra iletişim ajanslarından ve PR şirketlerinden profesyonellerde bulunuyor.

Başvuru için hangi belgeler hazırlanacak, nelere dikkat etmek gerekiyor aşağıdaki formu doldurup bizden bilgi isteyebilirsiniz. Vera Eğitim – IULM Türkiye resmi temsilcisi, ücretsiz danışmanlık

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Bölümler, Communication Design, IULM, İtalya'da Eğitim, İtalya'daki Okullar kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın