Linguadue Türk öğrencilere %10 indirim

headlascuolamilano

Linguadue, Milano’da yer alan ve İtalyanca dil eğitiminin yanı sıra devlet üniversitelerine hazırlık kursları ile de ön plana çıkan bir okul. Eğitim dili ingilizce ve italyanca olan bu hazırlık kurslarında bölümler şöyle; Mimarlık, Mühendislik ve Tıp.

1 Temmuz 2019 – 9 Ağustos 2019 tarihlerinde toplam 6 hafta süren bu kursun ücreti 1.870 € + 80€ (kayıt ücreti) = 1.950 €.

Konaklama ücretleri ise; banyo ve mutfak paylaşımlı öğrenci evi, tek kişilik oda 990€ – çift kişilik oda 720€ (18 yaş üzeri öğrenciler için)

Aile yanı konaklama, sabah kahvaltı ve akşam yemeği, tek kişilik oda 1.620€ – çift kişilik oda 1290€ (18 yaş altı öğrenciler için aile yanı konaklama zorunludur.)

Güzel haber ise şu, Linguadue’deki mimarlık, mühendislik, tıp kurslarının tuition fee (1.870€)  üzerinden %10 Türk öğrencilere özel indirim var.

Detaylı bilgi ve başvuru için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

Vera Eğitim Linguadue Türkiye resmi temsilcisi

0216 504 20 12 – vera@veraedu.com, bilgi@veraedu.com

 

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı İtalya'da Eğitim, İtalya'daki Okullar, İtalyan Devlet Okulları kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın