İtalya’da gastronomi masterı

Geçtiğimiz hafta Floransa’daki gastronomi okulumuz Apicius ile İstanbul’daki gastronomi fuarı Sirha’ya katıldık. Fuara ilgi çok büyüktü. Üniversitelerin gastronomi, mutfak sanatları, turizm bölümlerinde okuyan öğrenciler masamızı ziyaret etti. Öğrencilerin en çok sorduğu soru “Apicius’ta gastronomi alanında master yapmak mümkün mü?” Bu sorudan yola çıkarak bloğumuzu takip edenlerle Apicius’taki master programını paylaşmak istiyorum.

Apicius – International School of Hospitality

Master programının adı Culinary Arts. 

Üniversitelerin 4 yıllık gastronomi/mutfak sanatları bölümlerinden mezun olanlar ya da en az 3 yıllık mutfak deneyimi olanlar master programına başvuru yapabiliyor.

Eğitim dili İngilizce. 

Eğitim 2 akademik dönemden oluşuyor. Birinci dönem 1 Eylül – 12 Aralık tarihleri arasında, ikinci dönem 2 Ocak – 9 Mayıs tarihleri arasında.

Eğitim ücreti 9.990€. 

Başvuru için hangi belgeler hazırlanacak, başvuru ön şartları neler aşağıdaki formu doldurup bize iletin, sizi arayıp bilgilendirelim.

Vera Eğitim – Apicius Türkiye resmi kayıt ofisi, ücretsiz danışmanlık

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Apicius, Bölümler, Gastronomi, İtalya'da Eğitim, İtalya'daki Okullar kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın