NABA MINIMI COMUNI DENOMINATORI ETKİNLİĞİ

naba etkinlk

7 Kasım’da “Minimi Comuni Denominatori” sergisi açılacak ve ilk öğrenim yıllarında olan NABA Lisans Design bölümü öğrencilerinden 15 adet proje sergilenecek.

Profesör Francesco Fusillo’nun önerdiği temanın ardından, öğrenciler şekil ve materyallerle heterojen ürünler geliştirdiler: minimal mekanik çalışmalar, minimal ütopyalardan oluşan bir koleksiyon ürettiler.

Subalterno1’da gerçekleşecek serginin küratörlüğünü Andrea Gianni, Claudio Larcher ve Stefano Maffei yapmış.

Yer: Subalterno1 Via Conte Rosso 22, Milano

Sergi, 7 Kasım Çarşamba Günü’nden 16 Kasım Cuma Gününe kadar açık

Saat: 10:30 -19:00 arası ziyaret edebilirsiniz.

Sergi Açılış: 7 Kasım 2018 Çarşamba Günü, saat 18:30 – 21.30

Naba 2019 Ekim başlangıçlı üniversite programlarının başvuruları açıldı. Başvurularla ilgili detaylı bilgi almak için aşağıdaki formu doldurup bize iletebilirsiniz.

Vera Eğitim – Naba Türkiye resmi partneri

Ücretsiz danışmanlık

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Genel, NABA, İtalya'da Üniversite, İtalya'da Eğitim, İtalya'da Master, İtalya'da Yaz Kursu kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın