Industrial Design for Architecture masterı

Politecnico di Milano’nun 1 yıllık, özelleşmiş master programlarından Industrial Design for Architecture programı için başvurular devam ediyor. Program farklı yönleri ile ön plana çıkıyor ve öğrencilerin dikkatini çekiyor.

İş hayatına yönelik bir master

Mimarlık ya da endüstriyel tasarım okumuş ve bir alanda uzmanlaşmak isteyen sonrasında bu alanda iş odaklı gidecek öğrenciler için güzel bir imkan. Programın içerisinde staj imkanı var. Öğrenciler program boyunca firmalarla proje yapma imkanı yakalıyor. Böylece sektörel bir eğitim alıyor.

Politecnico di Milano diploması

Industrial Design for Architecture masterı Politecnico di Milano’daki 1 yıllık masterlardan bir tanesi. Program Politecnico di Milano kampüsünde veriliyor. Ve öğrenciler program bitiminde Politecnico di Milano diploması alıyor.

Başlangıç dönemi

Industrial Design for Architecture masterı Mart 2019‘da başlıyor. Mezun olanlar ya da ara dönemde mezun olacaklar için Eylül dönemini beklemeden hemen mastera başlamak mümkün. Eğitim süresi 1 yıl ve 60 ECTS denkliği var.

Burs imkanı

Industrial Design for Architecture programının eğitim ücreti İtalya’daki diğer 1 yıllık masterlara göre oldukça uygun. Eğitim ücreti 12.000€. Güzel bir haber ise 30 Kasım’a kadar başvurusunu tamamlamış, portfolyosunu beğenilen 10 öğrenciye 500€ burs imkanı.

Program hakkında detaylı bilgi ve başvuru süreci ile ilgili detaylar için aşağıdaki formu doldurup bize iletin. Vera Eğitim – ücretsiz danışmanlık

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Architecture, Bölümler, Burs yarışması, Polidesign, Politecnico di Milano, Product Design, İtalya'da Eğitim, İtalya'da Master, İtalya'daki Okullar, İtalyan Devlet Okulları kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın