Domus Academy IF İtalyan Festivali’de

IF-Italians-Festival_2018-dbd.jpg

Domus Academy, IF İtalyan Festivali’nde “Design Thinkers: difference as a value!” isimli workshop ile festivalin başrolleri arasında olacak!

Visual Brand Design, Interaction Design ve Service Design master bölümlerinin organize ettiği bu workshopta tüketici beklentilerindeki değişimin; hizmetleri geliştiren, tasarlayan ve sunanlara çok karmaşık bir rekabet senaryo ile nasıl uygulandığını gösterecekler.

Tasarım düşüncesi, kullanıcının ihtiyaçlarına yönelik, halkın yeni beklentilerini karşılayabilecek dijital ürünler yaratmak için güçlü araçlar sunar. Bu workshop ile tasarım aracının potansiyeli araştırılacaktır.

IF! Italian Festival

Yer: BASE MILANO, Via Bergognone 14, Milano

Workshop: Digital Thinkers

Tarih: 9 Kasım 2018,Suma Günü

Saat: 10:00 – 11:30 arası

italyada hakkında

italyada.net İtalya'da Eğitim alanında hizmet veren Vera Eğitim Danışmanlık'ın bloğudur. Bu blogta sadece İtalya'daki okulların duyurularını değil, İtalya'ya yaptığımız seyahatler, İtalyan edebiyatçılarından eserler, İtalyan modası ve İtalya'ya dair birçok haber bulacaksınız.
Bu yazı Domus Academy, İtalya'da Eğitim kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın